Skip to content

Klinika Okulistyczna Libermedic

Libermedic – Warszawskie Centrum Okulistyczne – powstało w 2016 roku, z inicjatywy prof. dr n.med. Iwony Grabskiej-Liberek.

Przez lata staliśmy się jednym z wiodących w Polsce ośrodków diagnostyki i leczenia stożka rogówki. Pomogliśmy wielu młodym ludziom z tym schorzeniem w tym  dzieciom także z zespołem Downa. Wykonujemy również takie zabiegi, jak: operacje zaćmy, laserowa korekcja wzroku, RLE, leczenie wysokich wad wzroku wszczepieniem soczewek fakijnych, korekcja presbiopii, operacje przeciw jaskrowe.  Leczymy wysiękowe AMD, zmiany cukrzycowych w siatkówce, poprawiamy niedoskonałości powiek wykonując m.in. blefaroplastykę.

Każdego pacjenta traktujemy  indywidualnie, uważnie wsłuchując się w jego potrzeby staramy się rozwiązać problemy, dobierając najlepsze metody leczenia z użyciem najnowszej technologii. Priorytetem dla nas jest  pomoc Pacjentowi w odzyskaniu dobrego wzroku.

Co zyskujesz wybierając LIBERMEDIC?

  • diagnostykę i leczenie u najwyższej klasy specjalistów, którzy do każdego pacjenta podchodzą z uwagą, starając się zapewnić jak najlepszą pomoc
  • jasną ścieżkę leczenia – od momentu kwalifikacji do zabiegu, poprzez zabieg i kolejne kontrole
  • wyjaśnienie wszystkich wątpliwości, opiekę przed, w trakcie i po zabiegu
  • pracujemy na nowoczesnym sprzęcie diagnostycznym i zabiegowym – wszystko po to, by zapewnić Tobie jak najlepsze leczenie.
Call Now ButtonZadzwoń do LIBERMEDIC