Skip to content

 

AGNIESZKA MODZELEWSKA

lekarz specjalista okulistyki

Jestem lekarzem ze specjalizacją okulistyki i medycyny estetycznej, chirurgiem okuloplastykiem.

Medycyna estetyczna to nie tylko zabiegi poprawiające wygląd skóry twarzy- w swojej codziennej praktyce pomagam pacjentom, u których zbyt grube, ciężkie lub opadające powieki uniemożliwiają po prostu patrzenie. Takie zabiegi – blefaroplastyki (czyli chirurgicznego usuwania nadmiaru skóry i modelowania powiek) wykonuję od kilku lat i widzę, jak dobrze wpływają one na jakość widzenia i jak wspaniale poprawiają samopoczucie pacjentom.

W medycynie estetycznej warto poszerzać swoją wiedzę – dlatego regularnie szkolę się w Polsce i za granicą z zastosowania kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej czy nici liftingujących PDO. Również regularnie odbywam szkolenia z chirurgii powiek i okolicy oka.

Mając na uwadze zadowolenie, zdrowie i bezpieczeństwo swoich pacjentów, współpracuje z lekarzami innych specjalności takich jak: dermatologia czy chirurgia plastyczna. W życiu prywatnym jestem mamą i żoną. Kocham modę, dobre jedzenie i labradory.

Na co dzień pracuję w SPKK im. Prof. W. Orłowskiego, w klinice okulistyki, w Warszawie. Szkolenia, które odbyłam to m.in. AMT (Aesth Medic Trainings) – medycyna estetyczna, szkolenie firmy Galderma z zastosowania preparatów kwasu hialuronowego Restylane grudzień 2019r., szkolenie firmy Galderma z anatomii twarzy na kadawerach. Brałam udział w konferencjach i kongresach: XIX Międzynarodowy Kongres Medycyny Estetycznej PTMEiAA, XXI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti- Aging, Warsztaty Chirurgii Okuloplastycznej.

Call Now ButtonZadzwoń do LIBERMEDIC