Skip to content

AGATA BEŁŻECKA specjalistka okulistyki, chirurg okuloplastyczny

Jestem absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiej Akademii Medycznej, gdzie ukończyłam studia w latach 1988-1995. W latach 2000- 2018 pracowałam w SPKSO, w Katedrze i Klinice Okulistyki WUM. Następnie w latach 2018-2022 pełniłam obowiązki Zastępcy Ordynatora Szpitala MSSW w Warszawie. Obecnie pracuję tylko w renomowanych Klinikach Prywatnych.  Specjalizuje się w chirurgii okuloplastycznej: rekonstrukcyjnej, estetycznej i onkologicznej, zmian zwyrodnieniowych, mikrochirurgii okulistycznej (operacje przedniego odcinka gałki ocznej i aparatu ochronnego oka ze szczególnym zainteresowaniem w blefaroplastyce oraz chirurgii plastycznej aparatu ochronnego oka).

Specjalizacje i zabiegi:

Moja praktyka zawodowa koncentruje się na precyzyjnych zabiegach estetycznych :blefaroplastyki, zarówno powiek górnych, jak i dolnych. Dzięki wieloletniej praktyce i zaawansowanym technikom jestem w stanie korygować skrzydliki, entropiony, ektropiony, kępki żółte, gradówki, znamiona barwnikowe oraz inne zmiany zwyrodnieniowe oka i jego aparatu ochronnego oraz twarzy. Moje doświadczenie obejmuje także szerokie spektrum innych procedur mikrochirurgicznych, w tym operacje zaćmy, jaskry oraz chirurgię urazów i rekonstrukcje pourazowe. Zajmuję się także chorobami dróg łzowych i suchym okiem

Diagnostyka i nowoczesne podejście do leczenia:

W mojej praktyce codziennie korzystam z najnowszych technologii, co pozwala na pełną i dokładną diagnostykę przedniego odcinka gałki ocznej oraz aparatu ochronnego. Jestem zaangażowana w opracowanie indywidualnych planów leczenia, które są dostosowane do specyficznych potrzeb i oczekiwań moich pacjentów, zapewniając im najlepsze możliwe wyniki zarówno pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Języki i zaangażowanie zawodowe:

Biegle posługuję się językami francuskim, angielskim i rosyjskim. Jestem aktywną uczestniczką w międzynarodowych konferencjach okulistycznych, gdzie dzielę się wiedzą i doświadczeniem z dziedziny zaawansowanych technik chirurgicznych.

Call Now ButtonZadzwoń do LIBERMEDIC